Latvijas sportisti Likteņdārza draugu alejai

2014. gada 19. jūnijā Latvijas Sporta muzejā pulcējās Likteņdārza veidotāju komanda, Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības, Latvijas Olimpiskās komitejas un sporta federāciju pārstāvji, kā arī sabiedrībā pazīstamas sporta personības un sporta draugi, lai tuvāk iepazītos ar svētvietas ideju un projekta īstenotājiem, prātā un sirdīs paturot mūsu sporta vēstures spožākos mirkļus un cilvēkus, kas palīdz mums šodien būt lepniem un stipriem.

Lai iecere īstenotos, atbalstu ar savu bruģakmeni dārza idejai pauduši ne tikai dažādu profesiju pārstāvji, kā, piemēram, LTV žurnālists Jānis Geste, mūziķi Aija Andrejeva, Kārlis Kazāks un Jānis Holšteins Upmanis, diriģents Ints Teterovskis, aktieri Sigita Jevgļevska, Uldis Dumpis un Varis Vētra, politiķis Artis Pabriks un Ilze Jurkāne ar ģimeni, Aina Poiša, Jolanta Gulbe Paškeviča, Deniss Paškevičs, Elita Patmalniece un Žaklīna Cinovska, bet arī Latvijas sportisti, tai skaitā Rīgas Dinamo hokejisti, Jānis Lūsis, Voldemārs Lūsis, Kristians Lūsis, Aigars Apinis, Aldis Šūpulnieks, Daiga Dadzīte, Raimonds Bergmanis, Dainis, Martins un Tomass Dukuri un daudzi citi.

Ziedojumu akcijas Top Latvijas Likteņdārzs laikā visu jūnija mēnesi Latvijas Sporta muzejā varēja apskatīt bruģakmeņus ar minēto sportistu vārdiem. Katrs bija aicināts iepazīties ar Likteņdārza draugu alejai veltīto izstādi un iesaistīties akcijā. Vienlaicīgi iepazīties arī ar muzeja izstādēm, kas spilgti izgaismo saistību starp pagātni, tagadni un nākotni.

Vairāk par akciju Top Latvijas Likteņdārzs lasīt šeit.
Sabiedrībā zināmu personību aicinājumu iesaistīties akcijā skatīt šeit.

Informāciju sagatavoja:
Rita Apine, Latvijas Sporta muzejs
05.06.2014.