Notikusi pirmā Eiropas Sporta nedēļa

Ar Eiropas Komisijas atbalstu no 2015. gada 7. līdz 13. septembrim visā Eiropā notika pirmā Eiropas Sporta nedēļa. Tās laikā Latvijā nedēļas garumā tika organizētas sportiskas un veselīgam dzīvesveidam veltītas aktivitātes visdažādākajām mērķauditorijām.

Eiropas Sporta nedēļas mērķis ir veicināt sportošanu un fiziskās aktivitātes un vairot izpratni par to daudzajām priekšrocībām. Nedēļa domāta ikvienam — neatkarīgi no vecuma, izcelsmes vai fiziskās sagatavotības. Sporta nedēļai būtu jāsaved kopā iedzīvotāji, valsts iestādes, sporta kustības, pilsoniskās sabiedrības organizācijas un privātais sektors. Pievēršot īpašu uzmanību vietējā līmeņa iniciatīvām, sporta nedēļa iedvesmos eiropiešus regulāri būt aktīviem (#BeActive) un sniegs tiem iespēju ikdienā vairāk nodarboties ar sportu un fiziskām aktivitātēm.

Eiropas Sporta nedēļas programma tematiski tika dalīta četrās dienās: sports izglītības iestādēs, darba vietās, brīvā dabā, sporta klubos/fitnesa centros. Plaša līmeņa iniciatīvas un pasākumi tika organizēti, iesaistot daudzus dalībniekus, dažādos līmeņos (Eiropas Savienības, valsts, vietējā un reģionālajā līmenī) tika organizēts plašs iniciatīvu un pasākumu klāsts.

Vairāk informācijas Latvijas Sporta federāciju padomes mājaslapā www.lsfp.lv un Eiropas Komisijas mājaslapā ec.europe.eu.

EWoS web banner 160x600-fitness    EWoS web banner 160x600-gym    EWoS web banner 160x600-kid    EWoS web banner 160x600-runner    EWoS web banner 160x600-skate    EWoS web banner 160x600-team    EWoS web banner 160x600-walking    EWoS web banner 160x600-workplace