Sporta svētki "Vienoti sportā"

2015. gada 19. aprīlī jau 26 reizi dažādu tautību bērni pulcējās, lai piedalītos Latvijā dzīvojošo bērnu un jauniešu sporta svētkos Vienoti sportā, kas notika Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6b, Rīgā.

Sporta svētku mērķis ir veicināt valstī dzīvojošo tautību organizāciju pārstāvju kopību sportā un tautu draudzību vienotā Latvijā. Sporta svētku dalībnieki ir nacionālo kultūras biedrību – igauņu, vācu, poļu, armēņu, grieķu, ebreju, līvu, lietuviešu u.c. bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 14 gadiem no dažādiem Latvijas reģioniem.

Programmā bija gan komandu, gan individuālas sporta aktivitātes. Komandu sacensībās bērni un jaunieši mērojās spēkiem – strītbolā, tautas bumbā, virves vilkšanā un stafetē, bet individuālajās aktivitātēs – mešanā, lekšanā, skriešanā, šaušanā u.c. fiziskajās aktivitātēs. Svētku dalībnieki sniedza arī priekšnesumus un piedalījās zīmēšanas konkursā.

Pasākuma galvenais organizators ir Latvijas Olimpiskā akadēmija. Sporta aktivitātes vadīja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studenti, topošie sporta speciālisti.

Vairāk par sporta svētkiem Latvijas Olimpiskās akadēmijas mājaslapā www.loa.lv.