Muzeju nakts 2019

Šogad Latvijas Sporta muzejs Muzeju nakts apmeklētājiem būs atvērts no plkst. 19.00 – 24.00 un piedāvās pasākumu kopumu ar devīzi „Latvijas sportisti Baltijas brīvības ceļā”.

Visa vakara garumā piedāvāsim aplūkot ekspozīciju „Latvijas olimpiešu Goda zāle. Zelts. Sudrabs. Bronza”, piedalīties muzeju apvienības “Muzeju sala” (kur ietilpst citi Vecrīgā mītošie muzeji – Latvijas Fotogrāfijas muzejs, Rīgas Kino muzejs, Tautas frontes muzejs) Orientēšanās spēlē. Būs skatāma dokumentālā filma „Olimpiskās balsis un atbalsis” (19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00).

Vakara gaitā varēs tikties ar žurnālistu Daini Īvānu un Baltijas ceļa dalībniekiem - bobslejistiem Jāni Ķipuru un Zinti Ekmani (20.00 – 21.00).

Bērni un jaunieši varēs pārtapt par Rūdolfa Blaumaņa radīto Tālavas taurētāju, kurš bezbailību un drosmi varēs apliecināt, uzkāpjot mūsu muzeja virsotnē – alpīnistu klinšu kāpšanas sienas augstākajā punktā, lai pierādītu, ka mēs arī jaunajā gadsimtā turpināsim droši iet savas valsts brīvības ceļu (20.00 – 22.00).